Girl's Things

Místa, která chci navštívit

1. ledna 2016 v 14:23 | Nu.
Nazdárek, dneska přidávám jen takový miničlánek/wishlist s místy, které bych chtěla navštívit. Asi hodně z vás překvapí, že nesním o romantice v Paříži či nakupování v New Yorku. A mě se články podobného typu líbí. Je to oddechové a člověk se inspiruje :D. Snad se na mě tedy nezlobíte, že něco takového přidávám.
Mějte krásný den!

1) The Wizarding World of Harry Potter
Disneyland ať se de vycpat! Sem bych se hrozně moc chtěla podívat! Ale je to strašně daleko a je to šíleně drahý, takže se mi to nejspíš nesplní, ale bylo by to žůzo :))


2) Kennedy's, Dublin

V tomto lokálu byl v minulosti, kdy fungoval jako prodejna potravin, zaměstnán Oscar Wilde. Později se tam scházeli různí spisovatelné, jako např. Samuel Becket. Bylo by super zajít tam na pivo :)


3) Norsko

Nemám přesně konkrétní místo, ale už moc let bych se tam chtěla podívat :))4) Londýn

Trapné, ale šíleně moc bych se tam chtěla podívat. Ještě jsem tam nebyla :( Úplně můj vysněný den: procházet se Londýnem a pak večer zajít do divadla nebo na koncert. Jít do divadla = sen!


5) Velikonoční ostrovy

Ty obří chlapíky musím prostě zajít pozdravit! :D
Kam byste se rádi podívali vy? :))

Podzimní outfity

29. září 2015 v 21:05 | Nu.
Ačkoliv nejsem moc typ holky, která si libuje v módě, tu podzimní absolutně zbožňuju! Hnědá, zelená a hořčičná (mé oblíbené barvy) jsou všude, nosí se šátky a čepice (což taky miluju!) a můžu nosit moje milované svetry

Přidávám jen takový oddechový článek outfitů, co jsem našla na pinterestu a totálně se do nich zamilovala.
Šíleně se mi líbí ty košile, co lezou ze svetrů!
Na závěr přidávám i bonus z dnešního mého nákupu, ze kterého jsem úplně na větvi :D.

Tak milé dámy, chvilka pro nás :3
(tím v žádném případě nechci diskriminovat muže! Jen to asi nedocení :D...)


Narozeninový WishList

3. května 2015 v 13:12 | Nu.
Zdravím,
po včerejším výlevu, kde se bráním dospělosti, jsem se rozhodla zaměřit na něco, co je na osmnáctých narozeninách pozitivní... tj. spousta dárků! :D Je zajímavé, že ačkoliv pro mě by bylo přece tak snadné nakupovat dárky... miluju tolik filmů, seriálů a knih, ze kterých by mě cokoliv potěšilo! Tak nikdy nic z toho nedostanu. (ok, před pár lety jsem dostala knihy o mých oblíbených kapelách, abych zase nekecala).

Rozhodla jsem se tedy udělat si takový wishlist, kde hodím skromnost za hlavu a budu zde mít všechno to, co bych hrozně ráda dostala :D. Třeba se stane něco jako ve filmu (který jsem čistě náhodou jednou viděla, když jsem žehlila :D) 16 přání. Kde holce v den jejích 16. narozenin splní 16 přání (které má napsané na seznamu) víla :D. Tak člověk nikdy neví žejo :D... takže kromě mého seznamu 18ti přání, který mi už spoustu let visí na skříni, udělám ještě tenhle wishlist. Co, kdyby ta víla opravdu přišla, žejo? :D
Aneb štěstí přeje připraveným :3

Btw: jedná se fakt o věci, které by mi udělaly hroznou radost, ne o něco co bych nezbytně potřebovala k životu apod. A uvědomuji si, že jsou důležitější věci, co chtít apod. Ale what the fuck, jsou to moje narozeniny :D a stejně z toho nic nedostanu, takže je to úplně jedno :D.

Takže mých 18 dárků k mým 18. narozeninám:

1) Lannisterské tričko <3

Wishlist 2015 aneb co si letos přeju

1. ledna 2015 v 17:26 | Nu.
Jelikož já a předsevzetí nejsme vůbec kamarádi, rozhodla jsem se pojmout vkročení do nového roku skrz wishlist neboli seznam věcí které bych chtěla letos zažít a seznam věcí, které bych si chtěla letos koupit.
 
 

Reklama