Březen 2016

Eco blog

22. března 2016 v 15:43 | Nu.
Tak je to tu lidi, založily jsme s kamarádkou Environmentální blog! Uvidíme, jak se bude rozjíždět, jak budeme mít čas apod. Pokud se někdo bude chtít k našemu projektu za záchranu světa přidat, neváhejte!
Znáte mě a můj věčný optimismus :3 Bude sranda! :DDD
Pojmenovali jsme se Earth Warriors - bojovníci za planetu Zemi. Pokud budete mít zájem můžete nás navštívit. Zatím jsem zveřejnila jen dva články, ale mám jich připravených ještě dost. Asi i odsud použiji: ryba je kámoš, né žrádlo! :D
Mám vás moc ráda a zdravím vás!
S láskou Nu./Brokoliceee :DDD

Na vědomost se dává

19. března 2016 v 14:28 | Nu.
Momentálně mé blogování stagnuje, jelikož se plně soustředím na maturitu a přijímačky na vysokou, ale nezapomněla jsem na vás a určitě se opět s něčím objevím! Nezlobte se, prostě jen teď opět není čas. Ale pak se opět hodlám ponořit do psaní.
Uvažuji i o založení environmentálního blogu, kde bych upozorňovala (možná ještě s pár dalšími autory (je to v jednání)) na problémy tohoto světa, ale hlavně i jejich možná řešení! Nebyly by to jen výkřiky do prázdna, ale konstruktivní názory a nápady, jak postupně měnit věci k lepšímu. Bylo by to podle mě zajímavé a přínosné, ale uvidím. Pokud byste se někdo chtěl přidat či víte o někom, kdo by chtěl, dejte vědět! Internet je skvělým prostředkem ke změně :))

Myslím, že pokud by to oslovilo byť jen jediného člověka, stálo by to za to. Co myslíte vy?