Leden 2016

Hráblo mi

30. ledna 2016 v 20:22 | Nu. |  Other
Lidi já asi začala podnikat :D Poslední dobou jsem hodně malovala a nějak, jsem si řekla "Proč na tom nezusit vydělávat?". Chtěla bych se vás jen zeptat na váš názor a byla bych za něj obravdu nehorázně vděčná! Mrkněte prosím na http://picforest.wgz.cz/ a koukněte jestli byste si něco tímhle stylem objednali, popřípadě jak to mám změnit apod. Budu vaším dlužníkem a pokud si něco objednáte dostanete zdrama dárek! :D

Dělala bych obrazy třeba i ze Hry o trůny, Pána prstenů, Hunger Games, Doctora Who apod.

Zde ukázky něčeho, co jsem dělala:
(omlouvám se za kvalitu fotek)

Atlantida z StarGate Atlantis (takhle zmenšeně není moc vidět, ale fakt je to hodně detailní a dalo to několik týdnů práce)


Abstraktní čmáranice :D (ještě nehotová)

Kompas a citát z Hobita

Drobnost, která potěší :D.

Mám toho víc, ale pro ukázku...

Opravdu budu vděčná za názory lidi!

Třeba ten kompas jsem myslela cenově tak 250,- (udělat ho mi zabralo asi 4-5 hodin) koupili byste to za tu cenu? (plus započítejte 100,- poštovného)

Zemřela má láska

14. ledna 2016 v 15:39 | Nu.
Zemřel, nevím ja ted budu žít... pořád tomu nevěřím, nemohl! Nemůže mě opustit! Ne teď! Vždyckyntě budu milovat! Vždycky budeš v mem srdci číslo jedna. Navždy v něm budeš žít... Miluju te Alane...

Místa, která chci navštívit

1. ledna 2016 v 14:23 | Nu. |  Girl's Things
Nazdárek, dneska přidávám jen takový miničlánek/wishlist s místy, které bych chtěla navštívit. Asi hodně z vás překvapí, že nesním o romantice v Paříži či nakupování v New Yorku. A mě se články podobného typu líbí. Je to oddechové a člověk se inspiruje :D. Snad se na mě tedy nezlobíte, že něco takového přidávám.
Mějte krásný den!

1) The Wizarding World of Harry Potter
Disneyland ať se de vycpat! Sem bych se hrozně moc chtěla podívat! Ale je to strašně daleko a je to šíleně drahý, takže se mi to nejspíš nesplní, ale bylo by to žůzo :))


2) Kennedy's, Dublin

V tomto lokálu byl v minulosti, kdy fungoval jako prodejna potravin, zaměstnán Oscar Wilde. Později se tam scházeli různí spisovatelné, jako např. Samuel Becket. Bylo by super zajít tam na pivo :)


3) Norsko

Nemám přesně konkrétní místo, ale už moc let bych se tam chtěla podívat :))4) Londýn

Trapné, ale šíleně moc bych se tam chtěla podívat. Ještě jsem tam nebyla :( Úplně můj vysněný den: procházet se Londýnem a pak večer zajít do divadla nebo na koncert. Jít do divadla = sen!


5) Velikonoční ostrovy

Ty obří chlapíky musím prostě zajít pozdravit! :D
Kam byste se rádi podívali vy? :))